Yaşam

La Roche-Posay ve Bensu Soral dermatoloji dünyasını bir araya getirdi

Dermatologların en çok reçete ettiği marka La Roche-Posay, serum ailesinin yüzü Bensu Soral ile keyifli bir davete imza attı. Ev sahipliğini Rachel Araz’ın yaptığı etkinliğe L’Oréal Türkiye Dermatolojik Kozmetikler Genel Müdürü Bensu Soral ve Ülke Etik Temsilcisi Sinem Saraçer Turanlı, Dermatolog Dr. Ayça Alan ve L’Oréal Türkiye Dermatolojik Zevk Pazarlama Müdürü Burçin Sare Corga katıldı. Lansman toplantısına Bensu Soral’ın yakın arkadaşları Pınar Sabancı, Ceylan Çapa, Merve Oflaz ve Gamze Erçel katıldı. 

Dizi ve sinema dünyasının yükselen ismi Bensu Soral, yüzü olduğu La Roche-Posay serumlarının lansmanında arkadaşlarıyla bir araya geldi. İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi Seyir Terasında gerçekleşen etkinlikte, davetliler uzman serumları birlikte keşfetti.

Ev sahipliğini Rachel Araz’ın yaptığı etkinlikte Bensu Soral’a birçok ünlü isim eşlik etti. Katılımcılar arasında Pınar Sabancı, Ceylan Çapa, Merve Oflaz ve Gamze Erçel yer aldı. Törende konuklar, Bensu Soral’ın “işte #oserumbuserum” olarak adlandırdığı La Roche-Posay uzman serumları reklamını izledi.

Lansmanda konuşan Bensu Soral, “Aslında dermatoloğum sayesinde La Roche-Posay ile tanıştım. Uzun zaman önce bakım rutinimin bir parçası haline getirdiğim ve keyifle kullandığım La Roche-Posay markasına beni ailelerine dahil ettikleri için teşekkür ederim. İlk andan itibaren ikimiz de birbirimize güvendik ve filmimizde de gördüğünüz gibi cildimizin neye güvendiğinin öneminin altını çizdik. Güven odaklı bir işin içinde olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu