Haber

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 Sezonu İlk 5 Hafta Programı Açıklandı

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 sezonunun ilk 5 hafta programı belli oldu.

Trendyol 1. Lig’de ilk 5 haftanın karşılaşma programı belli oldu. 11 Ağustos’ta başlayacak yeni sezonun ilk 5 hafta programı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı.

Trendyol 1. Lig’in ilk hafta programı şöyle:

11 Ağustos Cuma

21.00 Boluspor – Adanaspor

12 Ağustos Cumartesi

17.00 Ankara Keçiörengücü – Eyüpspor

19.15 Giresunspor – Bodrumspor

21.45 Kocaelispor – Manisa FK

13 Ağustos Pazar

17.00 Tuzlaspor – Çorum FK

17.00 Gençlerbirliği – Ümraniyespor

19.15 Erzurumspor FK – Bandırmaspor

21.45 Göztepe – Sakaryaspor

14 Ağustos Pazartesi

21.00 Şanlıurfaspor – Altay

Trendyol 1. Lig 2. hafta programı:

18 Ağustos Cuma

21.00 Çorum FK – Giresunspor

19 Ağustos Cumartesi

17.00 Bodrumspor – Erzurumspor FK

19.15 Ümraniyespor – Göztepe

21.45 Adanaspor – Şanlıurfaspor

20 Ağustos Pazar

17.00 Bandırmaspor – Boluspor

17.00 Manisa FK – Ankara Keçiörengücü

19.15 Sakaryaspor – Gençlerbirliği

21.45 Altay – Tuzlaspor

21 Ağustos Pazartesi

21.00 Eyüpspor – Kocaelispor

Trendyol 1. Lig 3. hafta programı:

25 Ağustos Cuma

21.00 Erzurumspor FK – Manisa FK

26 Ağustos Cumartesi

17.00 Tuzlaspor – Eyüpspor

19.15 Gençlerbirliği – Bodrumspor

19.15 Sakaryaspor – Ümraniyespor

21.45 Göztepe – Çorum FK

27 Ağustos Pazar

17.00 Ankara Keçiörengücü – Adanaspor

19.15 Boluspor – Şanlıurfaspor

21.45 Kocaelispor – Altay

28 Ağustos Pazartesi

21.00 Giresunspor -Bandırmaspor

Trendyol 1. Lig 4. hafta programı

1 Eylül Cuma

21.00 Adanaspor – Kocaelispor

2 Eylül Cumartesi

17.00 Bandırmaspor – Sakaryaspor

17.00 Manisa FK – Tuzlaspor

19.15 Boluspor – Ankara Keçiörengücü

21.45 Eyüpspor – Giresunspor

3 Eylül Pazar

17.00 Bodrumspor – Ümraniyespor

19.15 Çorum FK – Gençlerbirliği

21.45 Şanlıurfaspor – Erzurumspor FK

21.45 Altay – Göztepe

Trendyol 1. Lig 5. hafta programı

16 Eylül Cumartesi

16.00 Ankara Keçiörengücü – Şanlıurfaspor

16.00 Erzurumspor – Altay

19.00 Ümraniyespor – Çorum FK

19.00 Kocaelispor – Boluspor

17 Eylül Pazar

16.00 Tuzlaspor – Adanaspor

16.00 Giresunspor – Manisa FK

19.00 Gençlerbirliği – Eyüpspor

19.00 Göztepe – Bandırmaspor

18 Eylül Pazartesi

20.00 Sakaryaspor – Bodrumspor – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
casibomjojobet
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort